אודות

מחפשים עורך דין מומחה ברשלנות רפואית?

אתר זה הוקם כדי לעזור לכם למצוא עורך דין מומחה ברשלנות רפואית, או לקבל תמיכה מארגוני סיוע משפטי. בין אם נפגעתם, או שאתם מואשמים בביצוע עבירת רשלנות רפואית, או שיש לכם שאלה לגבי זכויותיכם, תוכלו להתייעץ עם עורך דין מומחה בתחום שילווה אתכם בתהליך המשפטי ויעזור לכם להשיג את הפיצויים המגיעים לכם.

כאן תוכלו גם לקבל ייעוץ לגבי זכיותיכם המשפטיות אם הייתם קורבן לרשלנות רפואית, ואת כל המידע הדרוש למניעת מקרים חדשים של רשלנות רפואית או זיהוי בזמן של התנהלות רשלנית של רופאים או צוותים רפואיים.

הנה כמה מצבים לדוגמא, שבהם תרצו לפנות לייעוץ של עורך דין מומחה לרשלנות רפואית:

  • הייתם קרבן לרשלנות רפואית במהלך ההיריון או הלידה.
  • הרופא או הצוות הרפואי התעלמו מסימנים ותסמינים חשובים שהובילו לבעיות רפואיות חמורות.
  • לא קיבלתם טיפול רפואי הולם.
  • הרופאים נכשלו בחובת מתן הידע המלא לגבי תוצאות של בדיקות או סיכונים בריאותיים שאתם חשופים אליהם.
  • אינכם בטוחים אם הייתם קרבן לרשלנות רפואית ואתם זקוקים לייעוץ שפטי.
  • הוגשה נגדכם תביעת רשלנות רפואית ואתם זקוקים לליווי משפטי.

המאמרים באתר יעזרו לכם להבין את זכויותיכם המשפטיות, כך שתוכלו לקבל החלטה מושכלת כשאתם שוכרים שירותי עורך דין מומחה בהגשת תביעות רשלנות רפואית וליווי וייצוג במהלך הדיונים המשפטיים.

חשוב לקבל את הייעוץ המשפטי המקיף הנוגע למקרה שלכם, ובשום אופן לא להתנהל לבד. למרות שלא תמיד סיכויי ההצלחה בתיק שלכם הם בטוחים וודאים, הליווי המשפטי יעזור לכם להציג את כל הראיות הדרושות, להביא עדים רפואיים מומחים שיתמכו בטענות התביעה שלכם, ולהתמודד היטב עם כל הסוגיות המשפטיות שיעלו במהלך הדיונים בתביעה שלכם.

כשאתם בוחרים עורך דין מומחה בתחום הרשלנות הרפואית, בדקו היטב את המוניטין שלו, את הניסיון שלו בייצוג נפגעי רשלנות רפואית במקרים דומים למקרים שלכם, ובמהלך פגישת הייעוץ, הקפידו להעלות את כל השאלות והחששות שיש לכם. התשובות שתקבלו ישפיעו על ההחלטות שתקבלו לגבי המשך ההתנהלות.

והנקודה האחרונה שחשוב שתפנימו היא שאם הייתם קרבן לרשלנות רפואית, ולמרות ששום פסק דין לא יחזיר לאחור את העוולה שעברתם, הפיצויים שייפסקו לטובתכם הם גבוהים ביותר ומסתכמים לעתים בכמה מיליוני שקלים. אז פשוט אל תוותרו על זכויותיכם. יש מי שמקשיב לכם.

נפגעתם בגלל רשלנות רפואית? ייתכן שמגיעים לכם פיצויים.

צרו עמנו קשר לייעוץ חינם​

דילוג לתוכן